Zaczęło się w 2012…

Od 7 lat organizujemy jeden z najbardziej lubianych festiwali piwnych w Polsce. Ideę imprezy zaczerpnęliśmy od naszych przyjaciół zza granicy, a pomysł zrobienia piwnej imprezy tuż przy browarze okazał się strzałem w dziesiątkę.

Osiągnęliśmy oczekiwany efekt…

Festiwal przez wiele lat przechodził różne metamorfozy: od zwiększenia liczby wystawców, przez zmianę nazwy imprezy po zlikwidowanie używania plastikowych kubków do piwa. Tak! Podczas 2 dni zabawy piwo spożywa się tylko i wyłącznie ze szklanek.

Co ciekawe festiwal odbywał się na długo przed otwarciem browaru. W tym roku była to już VII edycja Craft Beer Camp! Kto był ten wie, że tego wydarzenia nie da się krótko opisać. Kto nie był – niech naprawdę żałuje. Kto nie śpiewał o 1 w nocy i nie spał w namiocie, nie wie co to prawdziwy CBC.

Camping…

Festiwal organizowany jest w Annopolu k. Środy Wlkp, przy naszym browarze. Event jest całkowicie unikatowy, ponieważ odbywa się w plenerze, uczestnicy i pracownicy browarów śpią pod namiotami, a piwo bezproblemowo spożywać można leżąc na wielkoformatowej murawie na terenie imprezy.

Nie ma nudy, jest moc!…

Przez cały czas trwania imprezy możecie spróbować jedzenia z Foodtrucków, które zjeżdżają się do nas z całej Polski. Co roku udostępniamy Wam również mini boisko do gry w piłki nożnej, pełne całkowicie darmowe zaplecze sanitarne, atrakcje dla najmłodszych, muzykę na żywo, a także możliwość zakupu piwa butelkowego na wynos czy zwiedzanie naszego browaru i poznanie technik warzenia piwa od podszewki.

Do zobaczenia za rok!

Leave a comment