W poniedziałek 19 sierpnia na browarze miejsce miało niespotykane wydarzenie.

To zwykle my – nasi handlowcy, odwiedzają wszelkie restauracje, kawiarnie, bary, puby, sklepy, markety i inne lokale w celu prezentacji naszych piw. Tym razem to Wy- nasi klienci przyjechaliście do nas.

Spotkanie odbyło się na terenie browaru; w naszym autorskim ogródku piwnym skrytym pod skromną nazwą FYRTEL. Goście rozsiedli się na wygodnych fyrtlowych kanapach i w wiejskim zaciszu raczyli piwem z naszego browaru.

Właściciele/ki, menadżerzy/ki, barmani/ki, bariści/stki, kelnerzy/ki i wiele innych osób zwiedziło i zobaczyło miejsce, w którym produkujemy nasz produkt.

Dziękujemy Mikołaj Jędrzejak za przepyszne dania, które rozpieściły podniebienia naszych gości. Mikołaj jest młodym zapalonym kucharzem, który uraczył nas pysznym jedzeniem. Między innymi były to: konfirowany ozór z kiszonymi rzodkiewkami, pieczone pyry z chłodnikiem z botwiny, pieczony kalafior z musem morelowym czy kruche ciasteczka z kremem kurkowym i jeżynami.

 

  Dania serwowane przez Mikołaja Jędrzejaka.

W czasie trwania imprezy nasi klienci mieli okazję zwiedzić browar i posłuchać jak produkowane jest piwo, które sprzedają w swoich lokalach.

Bardzo dziękujemy za liczną frekwencję, miłe słowa, a szczególnie za wspaniale spędzony czas w gronie fantastycznych ludzi!

Dziękujemy Wam – nasi goście za to, że jesteście. Bez Was nie byłoby po co dalej warzyć i dopieszczać kolejnych warek naszych piw.

Leave a comment