Zasady naszej działalności i dystrybucja.

Współpracujemy z restauracjami, hotelami, kawiarniami, specjalizujemy się w segmencie horeca, ale naszymi odbiorcami są również sieci handlowe i małe sklepy spożywcze.

Koncentrujemy się na rynku lokalnym, ale działamy również w województwach Kujawsko-Pomorskim oraz Lubuskim i stale chcemy rozszerzać siatkę naszej dystrybucji. Dostawy realizujemy zarówno indywidualnie, poprzez własny transport (dysponujemy flotą 4 aut z czego 2 auta, to auta chłodnie) jak i za pomocą firm kurierskich.
Jesteśmy małą, rodzinną, ale prężnie rozwijającą się firmą. Jesteśmy elastyczni i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na współpracy z najlepszymi, dla których na pierwszym miejscu jest jakość serwowanych wyrobów.

Wszystkie podmioty zainteresowane współpracą zachęcamy do zapoznania się z naszymi piwami, które warzymy sami w swoim browarze w Annopolu k. Środy Wielkopolskiej.
Jeśli zamierzasz poszerzyć ofertę swojego sklepu bądź lokalu o nasze piwa, skontaktuj się bezpośrednio z nami na nasz adres info@gzub.pl lub zadzwoń pod numer 694-617-489.