Wycieczki po Browarze Gzub oprowadzamy w ustalonych wcześniej terminach.
Czas zwiedzania: 30-60 minut.
Cennik wycieczek w godzinach pracy browaru w języku polskim wygląda następująco:
50zł/os. w przypadku grup od 11-15 osób
40zł/os. W przypadku grup 16-25 osób
30zł/os. w przypadku grup 26-35 osób

W okresie pracy ogródka piwnego istnieje możliwość dokupienia pakietu degustacyjnego w postaci deski naszych piw 5x100ml cenie 15zł/os. Degustacja odbywa się po zwiedzaniu i trwa ok. 30 minut.

W przypadku większych grup dzielimy je na miejscu. Jeśli jesteście pojedynczymi osobami, to przyłączymy Was do którejś z grup organizowanych przez nas o określonych godzinach. Prosimy o wcześniejszy telefon w tej sprawie.

UWAGA! Powyższa cena dotyczy usługi realizowanej w godzinach pracy Browaru Gzub, w języku polskim. W przypadku realizacji poza godzinami pracy lub w języku angielskim prosimy o kontakt w celu ustalenia ceny.

Pokazujemy różnice pomiędzy produkcją rzemieślniczą i masową oraz technologiczne rozwiązania wykorzystywane w naszym browarze. Pokazujemy cały proces produkcji, od ziarna, śrutownika i tego jak śruta słodowa trafia do warzelni, po pakowanie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, chcemy to wszystko pokazać.

Ponadto dysponujemy absolutnie unikalnym wyszynkiem przy samym browarze, który jest czynny w sezonie (29.04-30.09) przez 7 dni w tygodniu – Fyrtel Gzub. Bar z piwami i innymi napojami oraz ciepłymi posiłkami jest otwarty od 29 kwietnia 30 września.

Grupy zorganizowane i touroperatorów prosimy od rezerwacje z wyprzedzeniem pod numerem
+48 694 617 489 oraz pod adresem e-mail: produkcja@gzub.pl